Ingel ploomi-kardemoni limps 275ml (12 pudelit)

Läbi müüdud
Meie usume, et limps ei pea olema üks sisutu ja keemiat täis magus lurr, vaid on veini, õlle või siidri kõrval võrdväärne alkoholivaba jook, mis pakub maitseelamust, karastust ja naudingut, olenemata vanusest.

Ingel limonaadid on erilised ja ainulaadsed, sest valmistatakse naturaalse fermenteerimise (ehk kääritamise) teel. Fermentatsioon on protsess, mille käigus miljardid sõbralikud piimhappebakterid muudavad suhkrud aineteks, mis teevad kehale pai ja annavad joogile mõnusa hapuka maitse.
Ingel limpsid on arendatud koostöös Eesti teadlastega.
Ingel limonaadidele EI OLE lisatud suhkrut ega ka suhkruasendajaid , kunstlikke lõhna-ja värvaineid ning säilitusaineid!

Ploomi-kardemonilimps on tummine ja mõnusalt soojendav ning seetõttu sobib eriti hästi külmemal ajal joomiseks ja toidu kõrvale nautimiseks.

Värv: Sügav lilla, mille muudab veelgi tumedamaks joogis sisalduv viljaliha
Välimus: tuhm, õrnalt pilvine, mis tuleneb naturaalsest ploomipüreest. Filtreerimata.
Aroom: puhas värske. Esile tuleb küps ploom, mida toetab aimatav magus vürts - kardemon. Viib mõtted jõulude ja vanaema küpsetatud koogi juurde.
Maitse: mõnusalt täidlane, tummine ja lopsakas. Domineerib küps ploom, mida hoiab värskena särtsakas happsesus. 
Lõpptulemuseks on täidlane ja lopsakas,  mõnusalt suud täitev, kuid samal ajal virgastavalt värske ning kaunilt pika järelmaitsega jook. 
Serveerida jahutatult!
Imehästi sobib jõululauda ploomidega valmistatud seakülje kõrvale või vanaema salajase restsepti järgi küpsetatud ploomikoogi saatjaks!

Auhinnad: Parim Eesti Jook 2021 limonaadide kategoorias

Koostis: Fermenteeritud ploomimahl (56%), ploomimahl kontsentreeritud mahlast (21%), ploomipüree - 100%ploom (5%), pirnimahl kontsentreeritud mahlast (18%), naturaalne kardemoni lõhna-ja maitseaine, süsihappegaas

Saame lähemalt tuttavaks:
https://ingeldrinks.com/meist

Tellida saab kasti kaupa, mis koosneb 12 pudelist. Hind sisaldab panti. Lisandub transporditasu.

Kui soovid meie jooke kauplusest osta, siis leiad need näiteks Rimist Talu Toidab müügialalt.

Läbi müüdud